Atypická výroba
a Tónování podlah

Možná právě potřebujete vyrobit na míru atypický kus nábytku nebo obložení, které se hodí do vašeho interiéru. Nebo plánujete položení nových podlah a chcete je dokonale barevně sladit s interiérem.

Tónování barvy dřeva

Tonování dřevěných podlah

Mnoho interiérů se rekonstruuje a v nich se renovují podlahy. Jak může podlaha ovlivnit vzhled místnosti? Jak může interiér dostat novou image? Podlahu a její dekor si člověk nevybírá pouze dle jejich praktických hledisek. Důležitý je také estetický výsledek. Barvení podlah je řešením pro dřevěné podlahy ať staré, tak nově pokládané. Barva podlahy má vliv na to, jak na nás místnost působí.

Tónováním podlah do nažloutlého, béžového odstínu si zajistíte, že na Vás bude působit optimistickým, prosluněným a útulným dojmem. Budete-li ladit do načervenalo-oranžového tónu, pak vytvoříte teplý pocit v místnosti. Hnědá barva podlahy bude působit uklidňujícím dojmem, je ale vhodná do prostoru s dostatečně dobrým prosvětlením.

Bílá nebo našedlá podlaha působí moderním, prosvětleným, ale studenějším dojmem. Je známo, že světlejší podlahy prostor zvětšují. Nicméně by měla být podlaha o dva odstíny světlejší, nebo naopak tmavší, než je nábytek.

Dokonalá harmonie barvy na míru

Pro naše zákazníky připravujeme barvy na dřevěné podlahy podle jejich přání. Dle dodaného vzorkovníku vytvoříme odstín a sytost barvy do Vašeho interiéru. Na smluvený termín je  připraven vzorek podle Vašeho zadání. Vy přijdete a buď si odsouhlasíte, nebo společně tón doladíme.

Možnost tónování je oleji a mořidly. Již olej samotný zvýrazňuje kresbu struktury dřeva, opticky vytahuje léta. Pomocí barevných olejů jsme schopni vytvořit dvojrozměrný efekt.

Mořidla jsou určena pro povrchovou úpravu v laku, ale i oleji.

 
 

Atypická výroba

Na přání zákazníků nejčastěji pracujeme se dřevem a vyrábíme dle jejich indivudiálních potřeb praktické a designové prvky do interiérů a exteriérů.

Atypický výroba nábytku, obložení, fanciolů

Kompletní realizace

Kvalita zpracování, detaily a přesnost provedení, komunikace a termíny jsou priority, na kterých nám záleží. Náš profesionální tým řemeslníků také provede kompletní montáže a instalace s minimální tolerancí mezi zdmi, stropem a podlahou.

Pří výrobě nábytku myslíme nejen na funkci a kvalitu hotového výrobku, ale rovněž na jeho estetický vzhled. Spolupracujeme s renomovanými architekty a studii, které vám vypracují návrh interiéru, včetně počítačového 3D návrhu.

Vyrobíme na míru

  • Krytí radiátorů
  • Obložení fancoilů
  • Výroba atypického interiéru
  • Umyvadlové desky, parapety
  • Úložné prostory
  • Lodní palubky
  • Epoxydové podlahy

Nabízíme široké spektrum materiálů. Vyrábíme z masivních dřevin tuzemských i exotických, dýhovaných i laminovaných desek, v kombinaci s kovem i sklem. Provádíme povrchové úpravy i ve vysokém lesku.