Proč si vybrat nás

Firma DESIGN PARKET se zabývá podlahářskou činností, poradenstvím a realizacemi již dlouhé roky. Sledujeme trendy, nové materiály, co se týká příprav podkladů-technologické novinky. Aktivně se proškolujeme. Máme stálé zaměstnance, kteří jsou z oboru, znají materiály a hlavně mají zkušenosti z realizovaných zakázek. Poskytnou Vám informace, které budete potřebovat k řešení rekonstrukce, renovaci či pokládce podlahy. Na realizace posíláme specializované podlaháře vždy podle situace a problematiky dané akce.

Rychlý servis

Naše firma zaručuje rychlý, nekomplikovaný servis a průběh zakázky.

  1. Přijdete na vzorkovnu, pomůžeme Vám vybrat materiál.
  2. Provedeme zaměření prostor, seznámíme Vás s možnostmi realizace.
  3. Zpracujeme  optimalizované kalkulace.
  4. Objednáme materiál.
  5. Provedeme pokládku a uklidíme po sobě.
  6. Doporučíme a dodáme údržbu podlahovin
  7. Vyúčtujeme dle skutečně provedených prací a dodaného materiálu.

Truhlářská dílna

Při realizacích podlah obvykle nastává situace, kdy je třeba elegantně dořešit detaily, aby celkový výsledek  nepůsobil v interiéru tvrdě, ale byl dle představ zákazníka. Někdy má klient přání designově sladit doplňky v interiéru jako například parapety, vestavěnou skříň, skrýt topná tělesa v barvě a dekoru podlahy.

Proto jsme se rozhodli rozšířit naše služby o truhlářskou výrobu, abychom mohli Vašim požadavkům vyhovět. Zákazník ušetří energii a čas, nemusí již nikam jezdit, neshání nově materiál a vše vyřeší v jeden moment.

Vyrábíme masivní schody z kvalitního dřeva. Každý stupeň zaměříme, vyrobíme šablony a dle nich nášlapy a podstupně vyrobíme, provedeme povrchovou úpravu a montáž.

Obkládáme fancoily, radiátory - tehdy je materiál dovezen truhláři a zadána výroba. Zakázkově vyhotovíme atypický materiál do koupelen, lodní podlahy a jiné.

Při výrobě používáme kvalitní dřevo a dýhy, AL a nerez materiály, sklo.

Nabízíme kompletní služby. Klademe důraz na konečný výsledek a celkový dojem zakázky.