O firmě

Firma DESIGN PARKET se zabývá prodejem a pokládkou podlah od roku 1997.
Poskytujeme kompletní servis, od poradenství, konzultace při řešení rekonstrukce, až po samotnou realizaci.

Prodejna Design Parket Brno

Rozdíl je v přístupu

Pracujeme s prověřenými materiály, garantujeme kvalitu, spolehlivost, držíme záruku na námi provedenou práci a materiál. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru podlahářských prací jsme schopni pomoci s výběrem podlahových krytin.Všichni jsme pečlivě proškoleni jak našimi dodavateli materiálů, tak dlouholetou praxí. Jsme připraveni věnovat se Vám tak dlouho, jak jen budete potřebovat.

Podlaha je dlouhodobá investice!

Výběr podlahy je důležitá věc, stejně tak jako výběr firmy, která dodávku realizuje. Ptejte se na zkušenosti, reference, chtějte vědět co možná nejvíce o Vaší nové podlaze. My Vám rádi odpovíme. Máte možnost shlédnout dostatečně velký vzorek nebo jen odřezek? Chtějte víc!

Jelikož chceme dělat naši práci profesionálně a s citem, soustředíme se převážně na podlahové krytiny a práci se dřevem. Nabízíme Vám širokou škálu dřevěných podlah, moderních vinylových, laminátových nebo bambusových. Nabízíme také  korkové podlahy a podlahy z exotických dřevin. Všechny druhy námi nabízených podlah můžete vidět ve větší ploše u nás v showroomu v Brně.

Zabýváme se také atypickou výrobou z masivního dřeva, jsme proškoleni na řezání, svařování linolea do různých tvarů a obrazců. 

Firma DESIGN PARKET je členem cechu podlahářů.

 1floor    JSME AUTORIZOVANÝMI PRODEJCI VYBRANÝCH KOLEKCÍ PRODEJNÍ SÍTĚ 1FLOOR​.

 

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na náš odborný tým - Kontakty naleznete zde.